Media o nas

Media o nas

MDI Energia: Lider w budowie biogazowni rolniczych
https://gramwzielone.pl/bioenergia/106195/mdi-energia-lider-w-budowie-biogazowni-rolniczych 27.08.2021

MDI ENERGIA SA odpowiada za połowę wybudowanych biogazowni w 2020 roku w Polsce. MDI ENERGIA SA jako generalny wykonawca buduje biogazownie rolnicze w formule "pod klucz". MDI ENERGIA SA dzięki swoim strukturom organizacyjnym jest w stanie budować 15 różnych elektrowni biogazowych jednocześnie. 

Pobierz plik
MDI ENERGIA SA - kompleksowe wsparcie po wygranej aukcji URE
https://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/105781/mdi-energia-sa-kompleksowe-wsparcie-po-wygranej-aukcji-ure 02.07.2021

MDI ENERGIA SA oferuje wsparcie inwestorom w zdobyciu finansowania na budowę farmy fotowoltaicznej po wygranej aukcji URE. MDI ENERGIA SA kompleksowo realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych. 

Pobierz plik
Biogazowy kontrakt MDI Energia na 16 mln zł
Artykuł w gramwzielone.pl https://www.gramwzielone.pl/bioenergia/105237/biogazowy-kontrakt-mdi-energia-na-16-mln-zl 19.04.2021

MDI ENERGIA SA wybuduje biogazownię dla PGB. Kontrakt zakłada budowę elektrowni biogazowej o mocy 0,999MW w gminie Chorzele. MDI ENERGIA SA specjalizuje się w kompleksowej budowie farm wiatrowych, biogazowni i farm fotowoltaicznych. 

Pobierz plik
Sektor PV ma przed sobą słoneczne perspektywy
Wywiad z prezesem MDI Energia SA w Rzeczpospolita 15.04.2021

Na przełomie maja i czerwca tego roku ruszają kolejne aukcje dla projektów PV. Fotowoltaika to dynamicznie rozwijający się sektor odnawialnych źródeł energii. Coraz większa grupa przedsiębiorców zainteresowana jest inwestycją w instalacje fotowoltaiczne.

Pobierz plik
MDI i Griffin połączą fotowoltaikę z biogazem i magazynami
Artykuł o współpracy MDI ENERGIA SA i GRIFFIN GROUP ENERGY w gramwzielone.pl https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/105197/mdi-i-griffin-polacza-fotowoltaike-z-biogazem-i-magazynami 13.04.2021

W ramach współpracy MDI ENERGIA SA i GRIFFIN GROUP ENERGY oferują budowę elektrowni fotowoltaicznej oraz biogazowni wraz z magazynem energii. Dobór odpowiedniego magazynu energii do instalacji to wymierna korzyść dla inwestora.  

Pobierz plik
Giełdowi przedstawiciele branży OZE
Wywiad z wiceprezesem MDI Energia SA w gazecie Parkiet 06.04.2021

Strategia MDI ENERGIA SA zakłada osiągnięcie czołowej pozycji wśród firm z branży OZE. Spółka działa we wszystkich dziedzinach zielonej energii. MDI ENERGIA SA buduje biogazownie w formule "pod klucz". Realizuje kompleksowe projekty fotowoltaiczne oraz farmy wiatrowe.

Pobierz plik
Pandemia nie zaburzyła wyników
Wywiad z prezesem MDI Energia SA o wynikach finansowych i realizacji nowej strategii 01.04.2021

MDI ENERGIA SA świadczy kompleksowe usługi z zakresu OZE. Spółka wykonuje farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne i elektrownie biogazowe. MDI ENERGIA SA rozszerzyła ofertę dla inwestora o magazyny energii.

Pobierz plik
R.Power i MDI Energia z kolejną umową na realizację farm PV
Artykuł w gramwzielone.pl https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/103846/rpower-i-mdi-energia-z-kolejna-umowa-na-realizacje-farm-pv 18.09.2020

MDI ENERGIA SA podpisała kolejny kontrakt na budowę elektrowni fotowoltaicznych dla R.Power. MDI ENERGIA SA jako generalny wykonawca farm fotowoltaicznych w formule "pod klucz" wybuduje 12 obiektów po 1MW.  

Pobierz plik
MDI Energia wybuduje dla R.Power 9 elektrowni fotowoltaicznych
Artykuł w wysokienapiecie.pl https://wysokienapiecie.pl/feeds/mdi-energia-wybuduje-dla-rpower-9-elektrowni-fotowoltaicznych/ 21.08.2020

W ramach podpisanej umowy MDI ENERGIA SA wybuduje elektrownie fotowoltaiczne dla R.Power. Realizacja kontraktu przewiduje budowę 9 farm fotowoltaicznych. Jest to istotny element w realizacji strategii MDI ENERGIA SA w obszarze fotowoltaiki.   

Pobierz plik